57%

Бел летен сет - 2152

1.090,00 ден. 2.560,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2152

Опис

• Мека памучна ткаенина

• Силуета: бесплатна

Горниот дел:

• Раглан ракави за поголема слобода на движење

Крајниот дел:

• Појас со еластичен

• Состав: 100% памук  

• Две странични и еден заден џеб

Детали

SKU
2152
Категории
Brand

Препорачани производи