60%

Бели шорцеви Speed Sport - 2139

690,00 ден. 1.760,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2139

Опис

Бесплатна силуета

Лесна, мека и пријатна за ткаенината на допир

• Еластичен половината со вратоврска

• Две странични и еден заден џеб

• лого 

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
2139
Категории
Brand