30%

бела маица Speed Sport - 1032

690,00 ден. 990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1032-

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

Детали

SKU
1032-
Категории
Brand

Препорачани производи