44%

бела маица SEA YOU - 9

490,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

L-од пазувите до пазувите52см  должина 71см

XL-од пазувите до пазувите54см  должина  73 см

M-од пазувите до пазувите50см  должина  69 см

S-од пазувите до пазувите48см  должина  67 см

XS-од пазувите до пазувите46см  должина  65 см

Детали

SKU
9

Препорачани производи